Antalya’da TCA Peeling’i Uygulamaya Başladılar

/

Peeling nedir?
Peeling (cilt soyma) işlemi;estetik amaçla yüze kimyasal bir madde tatbik edilmesi ve sonrasında derinin üst tabakasının atılarak alttan yeni deri gelmesini sağlamaktır.

Günümüzde bir çok peeling etkisi yapan madde olmasına rağmen özellikle Amerika ve Avrupada bulunan estetik klinikler tarafından en çok kullanılan TCA peelingtir.

Çünkü TCA sadece peeling değil ‘Cilt Yenileme Tedavisi’ olarak kullanılmaktadır.

Çünkü TCA cilde zararlı olmayan ve sadece derinin üst tabakasını yenileyen kimyasal bir maddedir. Kan dolaşımına geçen bir ilaç olmadığı için vücuda da bir zararı yoktur.

TCA Peeling yüzünüzü nasıl gençleştirir?

TCA ile yapılan ‘Cilt Yenileme Tedavisi’nde derinin üst tabakasındaki sorunlar (kırışıklık, leke, matlık) soyulan deri ile birlikte atılır gider.

Altta çıkan taze deri daha parlak, daha pürüzsüzdür; adeta bir gencin cildi gibi.

Aynaya baktığınızda yüzünüzdeki güzelliği hemen fark edeceksiniz, yüzünüzdeki yorgun ifadenin gitmiş, daha enerjik ve canlı bir hale gelmiş olduğunu, cildinizin daha parlak ve daha gergin olduğunu göreceksiniz.

Arkadaşlarınız yüzünüze ne kullandığınızı ısrarla soracak, sizi bir süredir görmeyenler ise belki de cildinize yeni çıkan bir lazer yaptırdığınızı sanacaklar.