Medlife’da Çifte Tedavi 650 yerine 350 Lira

, /

Özel Medlife Polikliniklerinde Şubat ayına özel muhteşem bir kampanya fırsatı başladı! Kozmetik ve estetikte 12 yıllık tecrübesi, kalitesi ve güler yüzlü hizmeti ile uluslararası bir marka haline gelen Özel Medlife Polikliniği, inanılmaz kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Amerikan patentli TCA Peeling ve Cilt Bakımı Şubat ayına özel 650 TL yerine 350 TL olarak Medlife’lılara sunuluyor.

Üstelik Cilt Bakımı sonrasında da cilt tipine ve sadece size özel cilt kremleri de hediye olarak devamlı kullanımınız için veriliyor.
Peeling (cilt soyma) işlemi;estetik amaçla yüze kimyasal bir madde tatbik edilmesi ve sonrasında derinin üst tabakasının atılarak alttan yeni deri gelmesini sağlamaktır. Günümüzde bir çok peeling etkisi yapan madde olmasına rağmen özellikle Amerika ve Avrupada bulunan estetik klinikler tarafından en çok kullanılan TCA peelingtir.

Çünkü TCA sadece peeling değil ‘Cilt Yenileme Tedavisi’ olarak kullanılmaktadır. Çünkü TCA cilde zararlı olmayan ve sadece derinin üst tabakasını yenileyen kimyasal bir maddedir. Kan dolaşımına geçen bir ilaç olmadığı için vücuda da bir zararı yoktur. TCA Peeling yüzünüzü nasıl gençleştirir?

TCA ile yapılan ‘Cilt Yenileme Tedavisi’nde derinin üst tabakasındaki sorunlar (kırışıklık, leke, matlık) soyulan deri ile birlikte atılır gider.

Altta çıkan taze deri daha parlak, daha pürüzsüzdür; adeta bir gencin cildi gibi.

Aynaya baktığınızda yüzünüzdeki güzelliği hemen fark edeceksiniz, yüzünüzdeki yorgun ifadenin gitmiş, daha enerjik ve canlı bir hale gelmiş olduğunu, cildinizin daha parlak ve daha gergin olduğunu göreceksiniz. Arkadaşlarınız yüzünüze ne kullandığınızı ısrarla soracak, sizi bir süredir görmeyenler ise belki de cildinize yeni çıkan bir lazer yaptırdığınızı sanacaklar.

ANTALYA MERKEZ ADRESİMİZ

İsmet Gökşen Caddesi Güneş Apt. 48/5 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 0242 316 35 66

MAYA – MEDLIFE POLİKLİNİĞİ İZMİR

Alsancak Mahallesi Talat Paşa Bulvarı Nazar Apartmanı No 23 ALSANCAK / İZMİR

MARMARİS MEDLIFE GÜZELLİK SALONU

Tepe Mahallesi Kubilay Alpukan Sokak No 106 MARMARİS