DDD Doğal Dudak Dolgusu

/

DDD Yani Doğal Dudak Dolgusu

İnsan vücudunda kemik dokuda, kıkırdağın yapısında ve ciltte hemen her yerde bulunan Hyalüronik Maddesi, tamamen hijyenik laboratuar şartlarında üretilir. Aslında bir heteropolisakkarid olan hyaluronik asit, birçok bakteride (streptokok, stafilokok, diplokok, klostridium, vs.) bulunan hyaluronidase enzimi aracılığı ile hidrolize edilir.

Medlife Polikliniklerinde Dudak Dolgusu yaptırmak isteyen hastalarımızla öncelikle bir ön görüşme şartımız var. Bu ön görüşmede, dudak şeklinizi, mimiklerinizi, dolguyu nasıl yaptırmak istediğinizi beraberce saptıyor ve yüzünüze en uygun şekli beraberce planlıyoruz.

Tamamen doğal malzemelerin, kozmetik cerrahi ortamında yüzünüze ve dudaklarınıza enjeksiyonu sayesinde, şişmiş, patlamış, enfeksiyona uğramış dudak görünümü yerine gerçekten size ait olması gereken ve sizin doğanızda var olan en güzel görünümü uyguluyoruz, müdahale sonrası oluşabilecek alerjik reaksiyon ve komplikasyon tehlikesini sıfıra indiriyoruz.

Dünyaca ünlü ve başarısı kanıtlarla sabitlenmiş; Restylane, Teosyal, Juvederm gibi markalarla tüketicilerle buluşan Hyaluronik asit, laboratuar koşullarında üretilen hayvansal hammadde içermeyen, berrak kristal jel görünümlü bir maddedir (Cildimizde bulunan hücreler arası dolgu maddesidir). Deriye injekte edildiği zaman, vücudun kendi hyaluronik asiti ile birleşerek hacim oluşturur.Hacminin 1000 katı kadar su çekme kapasitesine sahiptir. Bu hacim ile dudakların dolgunlaştırılması, çizgilerin, kırışıklıkların doldurulması ve yüz kıvrımlarının tedavi edilmesi sağlanmaktadır. Hızlı ve kolay uygulanmasının yanı sıra, yüz dolgusu işlemi görülebilir sonuçların hemen elde edilmesine olanak sağlar.
 
Dr. Cem Kavala yönetimindeki Özel Medlife Polikliniğinde hastalarımıza doğal ve kalıcı dolgular aşağıdaki hallerde tatminkar sonuçlar sağlamaktadır.
 
Dudak dolgunlaştırılması
Akne izleri giderilmesinde
Çökük yanaklar
Derin yüz çizgilerinin Tedavisi
Kırışıklık Tedavisinde
Kaza veya travma sonucu oluşan şekil bozuklukları
Yanak ve elmacık kemiği dolgunlaştırılmasında
Göz çevresindeki kırışıklıkların giderilmesinde
 
Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. Güneş Apt. No:48 Kat 2 Daire:5 ANTALYA 0 242 316 35 66 info@mlifec.com www.mlifec.com
‪#dolgu ‪#‎dermalrefillers‬ ‪#yüzdolguları #dudakdolguları #hyaluronicacid‬ ‪#‎doktorcemkavala‬ ‪#‎medlife‬ ‪#‎antalya‬ ‪#‎doğal‬ ‪#‎uzunsüreli‬ ‪#‎hesaplı‬