Ozon Saunayla zayıflama, rahatlama ve detoks bir arada!

, , , , /

Bu ünite sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Bu yöntemle hem sauna keyfi yaşayabilir hem de ozon tedavisi olabilirsiniz. Sıcaklığın etkisi ile açılan deri gözeneklerinden emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçer. Lenfatik sistemi toksinlerinden arındırır, cildi temizler, kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır ve bakteri, virüs, mantarları öldürür. Genellikle, sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selüloit depolarına son noktayı koymak için kullanılıyor. Ozon sauna ile ısı derinin 4 ile 6 santimetre altına nüfus ediyor. Böylelikle yağlama ve yağ parçaları arasında birikmiş olan toksinlere rahatlıkla ulaşılıp, buharlı klasik saunaya göre 7 kat daha fazla terleme sağlanıyor. Haftada 3-4 kez 40-45 dakika süren zamanda; kişiyi yormadan, oturarak, televizyon seyrederek veya müzik dinleyerek, gevşemeyi ve stres atmayı sağlayan buna rağmen lüks olmayan ozon sauna, binlerce yıllık buhar, kaplıca, hamam geleneği olan insanlığın, sağlıklı ve doğal yaşama geçmesinin yoludur.

Size özel terapi odamızda, sıkılmaksızın sağlığınızın tadını çıkartın

OZON SAUNA : Hem Zayıflatan Hemde Tedavi Eden Bir Sistem

  • Ozon sauna, sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Bu yöntemle hem sauna keyfi yaşar hem de ozon tedavisi olabilirsiniz.
  • Kilo kaybettiren, stresi azaltan,vücudu zehirlerden arındıran(detoks eden), deriyi temizleyen basit ve kolay bir seçenektir ozon sauna.
  • Yaklaşık yarım saatlik bir seansla 600 gr ter atar( tabii bu terle birlikte vücudunuzdaki toksinleri de atarsınız),kaslarınız gevşer, metabolizmanız hızlanarak yaklaşık 500 kalori  kaybedersiniz.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirerek zayıflamanın yanında astım,bronşit ve kanser gibi hayatı ciddi şekilde tehdit eden hastalıklara yakalanma riskini azaltır yada tedavi eder.
  • Kısacası sauna keyfi ile zayıflarken ozon tedavisinin sayısız faydalarından yararlanır, sağlıklı yaşam elde edersiniz.
  • Oksijenin etkisiyle hidrofobik(su sevmeyen) yağlar, daha az stabil olan hidrofilik(suyu seven) yağlara dönüşürler ve vücuttan atılırlar.
  • Ayrıca alyuvarların oksijen taşıma kapasitesini arttırarak, mikro damarlardaki dolaşımın düzelmesi ile yağ dokusu hücrelerinin metabolizmaları normale döner. Yapılan çalışmalarda, ozonterapinin sellülitin geleneksel tedavisinden daha etkili olduğu ortaya çıkarılmıştır.

#anti-aging #zayıflama #detoks #cilttemizliği #bakım #rahatlama #hijyenik #sağlıklı #kişiyeözel #temiz #hesaplı #drcemkavala #medlife

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. Güneş Apt. No:48 Kat 2 Daire:5 ANTALYA 0 242 316 35 66 info@mlifec.com www.mlifec.com